Dlažby a obklady - dlazbyobklady.eu

Zvolte profesionály v oboru obkládání

Tak jako si dnes již neopravujete sami pračku či nepřezouváte zimní kola na svém voze, tak i stavba či rekonstrukce vašeho bydlení by neměla být bez dozoru profesionála. Vzhledem k tomu, jak rychle se žene kupředu vývoj jednotlivých materiálů, stavební chemie i technologických postupů, není pro nezasvěceného člověka vhodné počínat si bez rady odborníků, pak totiž dojdeme k tomu, že se nedokážeme zorientovat na trhu, který dnes nabízí takřka vše, na co si jen vzpomeneme, a díky tomu se vracíme opět na začátek. Vaší jedinou starostí by měla být představa o estetickém řešení.

Naši odborníci s dlouholetou praxí v oboru obkladů a dlažeb vám ochotně poradí s vhodnou volbou keramických obkladů a dlažeb, mozaiek, různých druhů dekorací, případně navrhnou tvarově a barevně atraktivní design a hlavně pro práci použijí vždy vhodnou stavební chemii, jelikož jsou odborně proškoleni přímo od výrobců na správnou volbu materiálu a technologický postup pro daný typ povrchu.

Obklady a dlažby v trendech

Dnešní trendy obkladů a dlažeb uspokojí vyznavače prakticky jakéhokoliv stylu bydlení. Společnými znaky jsou zdobnost i stylová čistota jednoduchého tvaru, velké formáty i nesmrtelná mozaika, hra s odstíny i kontrastem, dokonale hladký povrch keramiky i nápadité struktury povrchů. Nespočet barevných i formátových variací. Obklad i dlažba se tak stále častěji stává jednotným prvkem, protínající interiér od koupelen a kuchyní až po obývací pokoje a ložnice.

Nepřehlédnutelnými prvky, prezentujícími současné trendy, jsou nápadité struktury povrchů, umožňující hru světel i efektní odlesky. Detailní zpracování listel a celoplošných dekorů vám umožní navrhnout si například koupelnu přesně takovou, jakou byste si přáli mít. K tomu ještě můžeme připočíst výběr z několika barev, které jdou navzájem dobře kombinovat, což vás jistě nadchne množstvím úžasných možností, záleží jen na vaší představivosti.

Naše služby:

  • Odborná montáž standartních i velkoformátových obkladů a dlažeb
  • Kompletní dodávka koupelen
  • Rekonstrukce bytových jader
  • Montáž cihelných pásků Klinker
  • Hydroizolace teras a balkonů
  • Konzultace v oblasti obkladů, dlažeb a stavební chemie
  • Stavební práce